Hizmetlerimiz

KC Kurumsal,  Su jeti kurulumu, kullanımı, uygunluğu gibi alanlar ile basınç debi gibi teknik değerler ve pompalara ilişkin diğer detayların tespiti ve uygulama konularında her türlü teknik ve yeterlilik danışmanlıklarını tüm endüstriler için yerine getirir.

KC Kurumsal kurulduğu günden bugüne;

 • Deneyimli, ve sektörel bazda yetkinliğe sahip, örnek olay tecrübesi olan,
 • Teknik anlamda üstün yeterliliğe sahip markaların ürünlerini kullanan,
 • Olay bazında tasarım ve bu tasarıma bağlı ürün ve hizmet sunabilen,
 • Danışmanlığını yaptığı tüm sektörlere gerekli titizliği gösteren,

Bir çizgide hareket etmiştir.

KC Kurumsal yıllardır içinde bulunduğu sektörde çözümleri ile sektörün aranan ismi olmuş, danışmanlığını yaptığı sektör ve firmalar için her zaman artı değerle katmış bir firma olmuştur.

Özel SU JETİ SİSTEMİ Kurulumu HİZMETİ

 • Durum analizi ve fizibilite,
 • Kurulacak sistem tespiti ve tasarımı,
 • Sistemin kurulması/devreye alma ve destek,

olmak üzere 3 aşamada gerçekleşir.

Durum analizi ve fizibilite

İhtiyaç incelenerek bu ihtiyaca ilişkin ortaya konabilecek çözümler analiz edilir ve bir fizibilite çalışması yapılarak yaklaşık bütçe ve üretim planlaması oluşturulur.

Kurulacak sistem tespiti ve tasarımı,

İhtiyacı giderecek olan su jeti sisteminin en ince ayrıntısına kadar Su Jeti Sistem analizi yapılır, sistem öğeleri ve fonksiyonları tanımlanır, en uygun parçalar bir araya getirilerek, pompa soğutucu ve diğer parçaların sistemsel tasarımları tamamlanır ve otomasyona ilişkin yazılım tasarımı da bu aşamada yapılır.

Sistemin kurulması/devreye alma ve destek,

Su Jeti ve Pompa elemanları planlamaya uygun olarak temin edilip montajı yapılır, Ünitelerin montajlanması, Sistemin diğer elemanları ve otomasyon entegrasyonlarının yapılarak hizmete alma işlemi tamamlanır.

Devreye alma işleminden sonra performans testleri ile yapılarak sonraki dönemler için bakım ve performans çizelgeleri oluşturulur. Bu sırada tüm teknik ve beceri bilgileri ilgili personele verilir.

Su Jeti Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri

KC Kurumsal mevcut ve yeni müşterilerinin ihtiyaçları için her zaman yeterli bilgi ve teknik personel ile ihtiyaç duyulan alana hizmet vermektedir. Müşterisinin ihtiyacına yönelik çözümler üreterek müşteri için her zaman en önemli unsur olan hızlı ve yerinde müdahalelerle çözüm üretir. Yeni gelişen teknolojiler ile bunların bakım ve kullanım proseslerini yakından takip edip müşteri sorunlarına güncel çözümler üretir. Gaye anlık çözümlerden ziyade müşterinin aynı sorunla tekrar karşılaşmamasını ve performansının düşmemesini sağlamaktır.

KC Kurumsal sektörde en verimli teknik servis standartlarını sunmakta ve birinci önceliğini bu alanda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak olarak belirlemektedir.

Arızalı ürünlerde çözüm aşamaları, arıza tespiti, gerekliyse parça temini, gerekli değişimlerin yapılması, ve diğer bağlı periyodik bakımların tamamlanmasını kapsar.

SU JETİ KİRALAMA

Sahip olmanın çeşitli risklerine katlanmak istemiyorsanız kiralama yöntemi ile bir su jeti temin edebilirsiniz.

Bu sayede en başta yapılan antlaşmaya bağlı olarak sabit bir masrafla tüm riskler ile diğer bakım ve teknik sorunlar sizi ilgilendirmez. Yedek parça, servis bakım gibi planlama yapma ve iş kaybı sonuçları doğuran unsurlardan kurtulmuş olursunuz.

KC Kurumsal sizin için en uygun ürünü size sunacağından fazladan kaynaklar için kaynak üretme gibi bir zorunluluğunuz olmaz. Bu da size en uygun kapasite için en uygun bedeli ödemeniz anlamına gelir.

Bu bedel satın alma ve buna bağlı risklerle kıyaslandığında ve daha sonra değişebilecek kapasite taleplerinizde göz önüne alındığında rasyonel bedeller olmaktadır. İhtiyaç halinde istediğiniz kapasite değişimini bu sayede yapabileceksiniz.

Kiralama;

 • Sabit maliyet,
 • Sürekli teknik destek,
 • Makine yanında tecrübeli personellerinde beraberinde kiralanmış olması,
 • Dene/yanıl yöntemlerinin mümkün olması,
 • Bütçe konusu en baştan bellidir,
 • Sürpriz masraflarınız yoktur,
 • Ekstra teknik personel ihtiyacınız yoktur,

gibi avantajları da beraberinde getirir.

ArabicEnglishTurkish